O nas

Co robimy i dlaczego to robimy?

Idea Photoit powstała dzięki pasji kilku osób, które chcą realizować ciekawe projekty fotograficzne podejmując przy tym coraz to nowsze wyzwania.
Jesteśmy zgranym zespołem ludzi, którzy oprócz codziennych obowiązków znajdują czas na swoje życiowe pasje. Dzięki temu praca zespołu jest bardziej kreatywna i przynosi wiele satysfakcji.

12 lat doświadczenia w fotografii sprawia, że sprostamy każdemu wyzwaniu i zrobimy to DOBRZE !!!
Najważniejsze jest dla nas zadowolenie klienta.

Mocno wierzymy, że każdy może znaleźć coś ciekawego w naszym Portfolio. Jeśli tak jest, to zapraszamy serdecznie przed obiektyw i do współpracy z nami.

Poznaj nasz zespół

Marpan
Marcin Panasiuk „marpan”
fotografuje od ponad 12 lat. Profesjonalista w pełni angażujący się w dany projekt i dbający o satysfakcję Klienta. Oprócz fotografowania pasjonuje się także grafiką komputerową, co umożliwia wykonanie dla swoich Klientów kompleksowej usługi. Specjalizuje się w sesjach modelingowych, wizerunkowych i produktowych oraz w postprodukcji zdjęć. Jego prace odnaleźć można w prasie codziennej, publikacjach elektronicznych, okładkach książek itp.
Artur Głogowski
Artur Głogowski
fotograf z ponad 20 letnim doświadczeniem. Pasjonat fotografii przyrodniczej i krajobrazowej. Świetnie potrafi wykorzystać warunki zastane, posiada niesamowitą zdolność wyszukiwania niebanalnych i niesamowitych plenerów. Zrealizuje nawet najbardziej szalone pomysły Klientów, które zawsze wykonane będą ze 100% profesjonalizmem i zaangażowaniem. Wielokrotnie doceniany za swoją pracę, laureat konkursów krajowych i zagranicznych.
Ewelina Eliasz
Ewelina Eliasz
Fotograf koncertowy z ponad 3 letnim doświadczeniem. Ściśle współpracuje z portalami muzycznymi oraz agencjami koncertowymi. Z zawodu architekt i grafik. Pracuje dla jednej z największych agencji reklamowych w Polsce. Kocha to, co robi, dlatego angażuje się w pełni w swoje projekty. Stara się być oryginalna i kreatywna. Pełna pasji przelewa swoją pozytywną energię na wszystko, co ją otacza.
Ania
Ania Wiśniewska
Makijażystka z ośmioletnim stażem. Pełna pasji, twórcza, zaangażowana i dokładna. W każdy makijaż wkłada całe swoje serce i umiejętności. Jej specjalnością jest makeup beauty i fashion. Pracowała przy lookbookach polskich projektantów, edytorialach dla wielu magazynów modowych, sesjach zdjęciowych oraz z klientami indywidualnymi.
Justyna
Justyna Kocoł „photo_healer”
Grafik, retuszer z ponad 6 letnim stażem. Profesjonalistka, dla której pasja stała się sposobem na życie. Realizuje wszelkie fantazje klienta nadając nowe, niesamowite życie zdjęciom. Wychodzi z założenia, że fotografia jest po to, żeby uszczęśliwiała. Dzięki rzetelności i profesjonalizmowi z sukcesem realizuje zlecenia z kraju i zagranicy.

Nasi Klienci

flywheel
lattore

modameska

megaprezent

Karolina Pilarczyk

Szampan i Truskawki
I oto chodzi

camerapixo

Atom-tech

Zorza Polarna - Sklep Małych Podróżników

Profit House

Zulana
SohaBrands

and more…